Mes esame gamintojai, praleiskite tarpininkus!

Mūsų pažadas yra sukurti jums labiau individualizuotus namus

Nuo 2011 metų mūsų šeimos įmonių konsorciumas, įskaitant UAB Grensena ir UAB Satus Baltic, specializuojasi kuriant kokybiškas pakuotes, langus, duris ir medinius namus. Plečiamės visoje Portugalijoje, Ispanijoje ir Prancūzijoje, siūlome patvarius gaminius su 10 metų garantija, atspindinčiu mūsų aistrą ir įsipareigojimą siekti meistriškumo ir aukščiausios kokybės žaliavinės medienos tiekimo.

Ką pažadame

Tobulumas ir tvarumas

Kaip medienos apdirbimo meno saugotojai, esame įsipareigoję kiekvienam projektui suteikti tobulumo, tvarumo ir nesenstančio medžio grožio. Su kiekvienu gaminiu kviečiame susipažinti su tradicijų ir naujovių sinteze. Mes esame daugiau nei kūrėjai; Esame partneriai kelionėje link natūralesnio ir harmoningesnio gyvenimo būdo.

Tikslumas ir greitis

Iš esmės mes siekiame efektyvumo neprarandant kokybės. Nuo to momento, kai bendraujate su mumis, prasideda jūsų kelionė iki medinio šedevro. Greitas pristatymo procesas užtikrina, kad jūsų svajonių namai atsidurs jūsų rankose per 3–8 savaites, o tai liudija, kad esame įsipareigoję laiku pristatyti, neprarandant meistriškumo.

PERSONALIZAVIMAS: KUR ĮGAUS FORMĄ SVAJONAI

Paverskite savo svajonių namus realybe pasitelkę individualų dizainą ir kruopščiai atrinktas medžiagas, pritaikytas jūsų stiliui ir biudžetui.