Mes esame gamintojai, praleiskite tarpininkus!

Dažnai užduodami klausimai

Turite klausimų ar komentarų? Peržiūrėkite mūsų DUK ir, jei dar negavote, susisiekite su mumis!

Įmonės politika

Kokia jūsų pristatymo politika?

Gaminius pristatome iš Lietuvos į Ispaniją, tačiau nedvejodami kreipkitės į mūsų prekybos atstovus dėl pristatymo visame pasaulyje; Su malonumu pasiūlysime Jums kai kurias siuntimo kainas. Pristatymo laikas visoms prekėms yra 2-8 savaitės.

Ar statote namus?

Nuo mažų sodo namelių iki gyvenamųjų medinių namų – turime daug įvairių prekių. Nors šiuos modelius lengva sukurti, galbūt norėsite pridėti ką nors papildomo: surinkimo paslaugą. Tai bus naudinga, jei konstrukcija yra didesnė ir sudėtingesnė, arba jei nenorite leisti savo laisvo laiko tai daryti patys. Nedvejodami kreipkitės į mūsų pardavimų vadybininką, kai perkate, laukiate pristatymo ar po jūsų jį gavo.

Ar siūlote garantiją?

Kalbant apie garantinį laikotarpį, mes siūlome 10 metų garantiją (apsaugą nuo puvimo) visiems mūsų gaminiams ir 5 metų garantiją mūsų langams ir durims. Garantijos sąlygos (šiais atvejais nebus taikomos):• montavimo pagrindo nepakako: visi pastatai turi būti statomi ant tvirtų, lygių pamatų, atitinkančių tikslius kiekvienai kabinai būdingus išmatavimus.• Gaminys buvo pastatytas ne pagal surinkimo instrukcijas, pateiktas kartu su pirkimu, pirkėjo ar trečiosios šalies serviso surinkimas.• Gaminys nebuvo atnaujintas ar niekaip pakeistas nuo pristatymo.• Nebuvo pritaikytas patvirtintas pjovimo apdorojimas jokiai medienai, kuri buvo apdorota iš karto po tvarkymo (pjauta, gręžta ar gręžta).• Gaminys nebuvo dengtas po surinkimo (iš vidaus ir iš išorės) ir nebuvo dengtas kartą per metus (iš vidaus ir išorės) 80-120 mikronų dengiamuoju aliejiniu konservantu arba dažais .• Pastatas niekada neturėjo tiesioginio kontakto su augalais , medžiai ar išorinės sienos nuo tada, kai jis buvo baigtas. Tokiu atveju drėgmė gali prasiskverbti į medieną ir sukelti jos puvimą.• Skundo pateikėjas nepirko gaminio iš pradžių.• Stogo dangos ar danga sugedo arba buvo sumontuota neteisingai, todėl drėgmė gali patekti ir kauptis.• gaminys nebuvo surinktas per du mėnesius nuo pristatymo.• Gaminys nebuvo laikomas sausas iki surinkimo.• Kai durys ar langai išsiplėtė ar susitraukė dėl natūralių medienos savybių, nebuvo keičiami vyriai.• Gaminys nebuvo pakankamai vėdinamas. ; Drėgmės lygis patalpose neturėtų viršyti 50%.• Yra force majeure aplinkybės (pvz., potvynis, audra ar gaisras). Atminkite, kad mediena yra natūralus produktas, kuris laikui bėgant kinta, įskaitant judėjimą, deformaciją, įtrūkimą ir skilimą, ypač esant ekstremalioms sąlygoms. oro sąlygos. Tačiau, kadangi tai neturės įtakos gaminio stiprumui, garantija šiam natūraliam reiškiniui netaikoma.

Apie užsakymus internetu

Kaip užsisakyti?

Rekomenduojame susisiekti su mūsų pardavėjais, kad aptartumėte savo reikalavimus ir gautumėte pasiūlymą, kuriame būtų nurodyta norima prekė, priedai, kainos sąmata ir mokėjimo sąlygos. Po to galėsite pateikti užsakymą internetu ir už jį sumokėti. Atsižvelgdamas į sutartą prekę, pateiktus kiekius, kainą ir mokėjimo duomenis, mūsų pardavimų vadybininkas mielai pateiks užsakymą ir pradės apmokėjimo procedūrą būtent jums.

Kokius mokėjimo būdus sutinkate?

Yra dvi mokėjimo galimybės perkant mūsų gaminius ir jos yra tokios: visas mokėjimas (100%) avansu arba depozitas (20%) + siuntimo išlaidos ir likutis pristatymo metu.

Kokia jūsų grąžinimo politika?

Galite atšaukti savo užsakymą iki 14 dienų iki pristatymo arba po jo ir gauti užstatą arba visą užsakymo kainą, priklausomai nuo sumokėtos sumos, grąžinti. Įmokos už asmenines prekes negrąžinamos ir tampa „Satus Baltic“ nuosavybe.

Neradote atsakymo?

Klientų pasitenkinimas yra mūsų pažadas. Jei DUK neradote to, ko ieškojote, nedvejodami susisiekite!