Mes esame gamintojai, praleiskite tarpininkus!

Sveiki atvykę į mūsų rąstinių namų partnerių programą

„Satus Baltic“ tikime bendradarbiavimo ir naujovių galia. Mūsų medinių namų partnerių programa skirta stipriems ryšiams su panašiai mąstančiomis įmonėmis ir asmenimis, kurie dalijasi mūsų aistra kokybiškam meistriškumui, tvariam gyvenimui ir nesenstančiam medinės architektūros grožiui, puoselėti.

Kodėl verta rinktis Satus?

Ponerse en contacto
 • KOKYBĖS DARBAI

  Bendradarbiauti su mumis reiškia susilyginti su įmone, kuri didžiuojasi siūlydama išskirtinius rankų darbo rąstinius namus. Mūsų įsipareigojimas siekti tikslumo ir dėmesio detalėms išskiria mus šioje pramonėje.

 • TVARUMAS

  Kaip ekologiškesnės ateities šalininkai, esame pasiryžę naudoti atsakingai gaunamas medžiagas ir ekologiškos statybos praktiką. Bendradarbiavimas su mumis ne tik parodo jūsų įsipareigojimą siekti tvarumo, bet ir leidžia prisidėti prie labiau aplinką tausojančio pasaulio.

 • INOVATYVŪS DIZAINAI

  Mūsų mediniai namai sujungia tradicinę estetiką su šiuolaikišku funkcionalumu. Tapę partneriu gausite prieigą prie mūsų novatoriškų dizainų portfelio, atitinkančio daugybę klientų ir architektūrinių pageidavimų.

 • PRISTATYTI SPRENDIMAI

  Suprantame, kad kiekvienas klientas yra unikalus. Naudodamiesi mūsų partnerių programa turėsite galimybę bendradarbiauti kuriant individualius projektus, atitinkančius konkrečius jūsų klientų poreikius ir norus.

Prisijungti prie mūsų Medinio namo partnerių programos paprasta.

Tiesiog užpildykite narystės anketą ir mūsų komanda peržiūrės jūsų informaciją. Patvirtinus, gausite prieigą prie visų programos privalumų ir būsite pasirengę užmegzti vaisingą partnerystę su mumis.

Jei turite klausimų ir prašymų, apsilankykite mūsų partnerių programos puslapyje arba susisiekite su mūsų komanda admin@satusbaltic.lt arba +370 655 99 097.

Prisijunkite prie mūsų kuriant ateitį, kurioje rąstiniai namai yra daugiau nei tik konstrukcijos – jie liudija kūrybiškumą, meistriškumą ir giliai įsišaknijusį ryšį su gamta.

Pakalbėkime apie mūsų asociaciją